• +90 312 427 64 22
  • info@hosderepimapen.com

Hakkımızda

Hoşdere Pimapen denince akla Pimapen uygulama hizmetlerinde; yenilikçi, bireysel, güvenilir,komple çözümler sunan ve Türkiye’nin en iyi uygulama ve proje ekibini bünyesinde bulunduran bir firmadır. Türkiye pazarında başarıya ulaşmak için deneyim, güven, merak, başarma isteği, öngörü,dinamizm,yaratıcılık, bilgi ve beceri gibi başka olgulara da gereksinim vardır. Bu terimlerin hepsi, yine bu web sitesinde göreceğiniz şirketin özelliklerini işaret ediyor.


Mİsyon ve Vİzyon

Gücünü takım çalışmasından alarak her sezon liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren bir firmayız. Sektörün en ön saflarında olmaya devam etmek en büyük amacımız. Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmekteyiz.

Bİz Kİmİz

2002 yılında kurulan şirketimiz sektörün en yüksek teknoloji uygulamalarıyla bu günlere gelmiştir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz, işçilikteki yüksek kalitemiz, sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuzla hizmetinizdeyiz. Süresine bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin bizi tercih sebebidir.